Nieuwe website

Welkom op de vernieuwde website van de parochies in Gulpen en Wijlre. Op deze site willen wij bezoekers van belangrijke en actuele informatie voorzien.

Enkele tips voor het gebruik van de site:
Onder ‘Actueel’ zijn berichten te vinden over recente activiteiten en ontwikkelingen.
Onder ‘Parochie Gulpen’ en ‘Parochie Wijlre’ staat informatie zoals tijden van vieringen, misintenties van de huidige maand, en andere gegevens zoals contactpersonen, telefoonnummers en informatie over het kerkhof.

Mist u onderwerpen, laat het ons weten via de parochiekantoren van Gulpen of Wijlre (zie ‘contact en parochie informatie’ onder de parochies), of mail naar st.petrusgulpen@home.nl of gertrudis@hetnet.nl.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑