Kerk vanaf 1 juni: Publieke vieringen weer mogelijk

Vanaf 1 juni gaan de corona maatregelen versoepelen voor de kerken. Er worden in onze parochies al voorbereidingen getroffen om binnen de nieuwe regels weer publiek de H. Mis te kunnen vieren. Wat de nieuwe maatregelen precies gaan betekenen en hoe U weer kunt gaan deelnemen aan de vieringen in onze kerken, zult u zo spoedig mogelijk op deze website kunnen lezen.
Bisschop Smeets heeft een brief geschreven over de invloed van het Covid-19 virus in ons bisdom en het nieuwe begin wat we op Pinkstermaandag kunnen maken. U kunt de brief hieronder downloaden. Ook is het protocol voor gelovigen bij deelname aan vieringen hieronder te vinden.


Wij kijken er naar uit om vanaf 1 juni weer in levende lijve parochie te kunnen zijn! Blijf de website lezen, deze zal steeds actuele informatie weergeven.

Verdere informatie over de nieuwe, versoepelde maatregelen is te vinden op rkkerk.nl.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑