Opnieuw: Aanmelden voor de H. Mis

Zoals bekend, zijn de maatregelen tegen het coronavirus onlangs weer aangescherpt. Zo mogen er nu maximaal 30 personen deelnemen aan vieringen in onze kerken! Met name voor de weekendvieringen is dit een moeilijke situatie. Daarom moeten we u weer dringend verzoeken om u aan te melden, indien u wenst deel te nemen aan de vieringen.

In Gulpen kan aanmelden bij het parochiekantoor, 043-4501226 of bij mevr. Ellen Jongen- Badenbroek, 043-4501048.

In Wijlre kan dat bij Mevr. Annie Huveneers, telefoon nummer 043-4502261 (bij voorkeur na 18.00 uur ’s avonds ).

Het dragen van een mondkapje is net als in andere publieke ruimtes ook nodig, afstand houden 1.5 meter blijft gelden.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑