Hubertusmis 7 november 2020

In een besloten kring werd deze morgen de H. Mis opgedragen ter ere van de H. Hubertus. Hieronder kunt u de viering mee volgen.

We wensen U toe dat de woorden, de gebeden en de klanken die ten gehore werden gebracht onze verbondenheid met elkaar stem en vorm zullen geven. Zoals het Hubertusbrood dat gezegend werd een uitdrukking is van zorg voor armen en behoeftigen, zo verwijst het tegelijkertijd ook naar God, die in Jezus ons levend brood wil zijn en ons wil voeden en beschermen op onze levensweg. Voedsel dat ons op onze beurt aanzet tot daden van naastenliefde en verbondenheid.

Met dank aan het college van B&W en de medewerkers van de gemeente, de ondernemersvereniging, het bewonersnetwerk, het ensemble van Harmonie St. Petrus en het vrijwilligersteam van de parochie.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑