Pastoor Penders overleden

Op woensdag 27 januari jl is oud-pastoor Penders in Gulpen overleden. Pastoor Penders is vele jaren pastoor geweest in de parochie van Wijlre. De laatste jaren bracht hij door in het Dr. Ackenshuis. Bij het bezoek van bisschop Smeets aan het dekenaat Gulpen, bezocht de bisschop hem nog, als de oudste priester van ons bisdom. Binnenkort zou hij zijn 101e verjaardag vieren en tevens zijn 75e priesterwijdingsdag.

De uitvaart is op woensdag 3 februari in Wijlre.

In dankbaarheid jegens zijn inzet voor veel mensen in de parochie bevelen we hem nu aan bij onze liefdevolle en barmhartige God.
Moge hij nu rusten in Gods vrede.

https://www.bisdom-roermond.nl/Oudste-priester-bisdom-Frans-Penders-overleden

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑