Rondgang in Wijlre

Op zondag 30 mei trok de rondgang door de straten van Wijlre. Aangezien het houden van een processie nog niet kon binnen de huidige corona regels, hebben we voor een rondgang met het Allerheiligste gekozen.

Burgemeester Ramaekers bracht ons op het idee om ook de schutterij en de harmonie te vragen om deel te nemen. Tijdens ons telefoongesprek over de toestemming om de rondgang te houden, wees ze er op dat de versoepelingen misschien meer mogelijk maakten. De drumband van Schutterij St. Maternus en de muzikanten van harmonie St. Gertrudis hebben hun muzikale medewerking verleend. De schutterij trok vooruit waar de rondgang kwam en de harmonie ontving de groep aan de kerk met processiemarsen.

Het was een zonnige morgen: niet alleen letterlijk door het mooie weer maar ook figuurlijk in de harten van de mensen waar we voorbij trokken. Samen hebben we gezongen en gebeden en geprobeerd om elkaar nabij te zijn. We weten ons daarbij door Hem gezegend.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑