Wisseling stagiaires

De een gaat …. de ander komt.

Afgelopen jaar hebben we Jean Leonard Ratokiniana uit Madagaskar als stagiair mogen begroeten in onze parochies. Velen hebben hem ontmoet in de vieringen of bij andere activiteiten binnen de parochie. In korte tijd heeft hij daadwerkelijk een bijzonder plekje verworven in onze gemeenschap. Hij is nu aangekomen aan het einde van zijn studieperiode.
In zijn gemeenschap is het gebruikelijk dat de studenten aansluitend een periode van minimaal 2 jaar elders in parochies gaan werken. Daarom heeft Jean Leonard afscheid genomen van onze parochies en zal binnenkort beginnen aan zijn “itinerantie”. Wij willen hem bedanken voor zijn periode hier en veel zegen toewensen op zijn verdere weg naar het priesterschap.
Met grote vreugde mogen we ook komend jaar een nieuwe stagiair begroeten en helpen op zijn weg naar het priesterschap: Stephano uit Italië. Binnenkort zal hij zich voorstellen. We heten hem van harte welkom in onze gemeenschap en wensen hem veel succes!

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑