Gewijzigde mistijden op zaterdag en door de week.

Met ingang van maandag 6 december voeren wij de maatregelen door die de bisschoppen hebben voorgeschreven mbt de coronapandemie. Daarmee komen alle H. Missen na 17.00 uur te vervallen. Voor Gulpen betreft dat de H. Missen van 19.00 uur op ma/wo/vr en zaterdag en voor Wijlre betreft het de H. Mis van 17.30 uur op zaterdag. In plaats hiervan zal op ma/wo/vr/za een H. Mis in de ochtend gevierd worden om 9.00 uur in de kerk in Gulpen.

Er zijn vanaf maandag 6 december H. Missen op de volgende tijden:
Maandag: St. Petruskerk Gulpen om 9.00 uur
Dinsdag: St. Gertrudiskerk Wijlre om 9.00 uur
Woensdag: St. Petruskerk Gulpen om 9.00 uur
Donderdag: St. Gertrudiskerk Wijlre om 9.00 uur
Vrijdag: St. Petruskerk Gulpen om 9.00 uur
Zaterdag: St. Petruskerk Gulpen om 9.00 uur

Op zondag zijn de tijden ongewijzigd: in Wijlre om 9.30 uur en in Gulpen om 11.00 uur. Wellicht ten overvloede, maar de regels zoals 1.5m afstand houden en het gebruik van mondkapjes blijven van kracht.

Het artikel van RKK Nederland is hier te lezen:

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑