Dameskoor Gulpen stopt

Onze hartelijke dank aan alle dames van het dameskoor, dat in de ruim 50 jaar van haar bestaan talloze vieringen heeft opgeluisterd. Het dameskoor, een onderdeel van het gemend koor Sint Gregorius, heeft tal van begrafenissen, Maria feesten en huwelijksjubilea opgeluisterd in deze jaren.

Het zal voor zich spreken dat de reden om te stoppen gevonden kan worden in toenemende leeftijden en de invloed van Covid. Boven alles onze dank voor de trouwe inzet, om met mooie gezangen al die vieringen op de luisteren.

Op zondag 19 december 2021 is in de Eucharistieviering in Gulpen een dankwoordje uitgesproken, en een kaars overhandigd. Wij wensen alle leden dat het lichtje van de kaars ook symbool mag staan voor het licht wat jullie zang gebracht heeft bij vieringen en momenten van verdriet en van vreugde.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑