Foto’s priesterwijding kapelaan Siju

Op zondag 24 mei jl. is kapelaan Siju tot priester gewijd in de Sint Xaveriuskathedraal te Kottar, India. In de dagen erna vierde hij zijn eerste H.Mis in de parochie waar hij geboren en gedoopt werd.

In de komende weken zal hij voorgaan in de parochies waar hij werkzaam is: op zaterdag 21 mei in de Sint Dionysiuskerk te Nijswiller om 19.00 uur; zondag 22 mei in de H. Cunibertuskerk te Wahlwiller om 11.00 uur. Aansluitend aan deze vieringen is er de gelegenheid om hem te feliciteren. Op zondag 29 mei viert hij zijn eerste H. Mis in de H. Agathakerk te Eys.  Verschillende verenigingen verlenen hun medewerking om van deze dag een onvergetelijke dag te maken, hem welkom te heten als priester in onze parochies. Aansluitend is er een receptie waar de gelegenheid geboden wordt om hem te feliciteren.

Eenieder is van harte welkom om onze neomist te verwelkomen.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑