Eerste heilige Missen kapelaan Siju in Eys

Eenieder die op 29 mei door Eys kwam, zal het niet ontgaan zijn dat er feest werd gevierd. Straten waren rijkelijk versierd, veel bewoners hadden de vlag uithangen, er klonk schitterende muziek van Schutterij en Harmonie. Op deze zondagmorgen ging de kapelaan voor het eerst voor in de H. Mis in de kerk van Eys.

Hij werd door de schutterij begeleid van de pastorie naar de kerk. Bij aankomst werd hij verrast door de aanwezigheid van bisschop Smeets in de kerk. Vele vrijwilligers hadden tijd noch moeite bespaard om ’t feestelijk laten uitzien! De viering werd opgeluisterd door het koor en met kapelaan Siju waren er nog 7 andere priesters die concelebreerden. Na de H. Mis werd kapelaan verrast door de groep communicantjes die hem opwachtten en feliciteerden. Een druk bezochte receptie maakte de dag compleet.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑