DE koffiepunten – resultaat actie Lionsclub

In december werd er ook in onze kerken een actie gehouden door de Lionsclub Maastricht, door koffiepunten van DE in te zamelen voor de voedselbank. Onlangs ontvingen we een kort verslag van het resultaat. Dit kunnen we u niet onthouden.

In deze periode werden er in totaal 92 miljoen punten verzameld door heel Nederland. Deze actie was goed voor in totaal 188 duizend pakken koffie die aangeboden werden aan Voedselbank Nederland. Vervolgens verspreid over de verschillende afdelingen en uitdeelpunten van de voedselbank.
Een geweldig resultaat dus! En ook dit najaar willen de parochies wederom meedoen aan deze actie. U kunt daarom alvast de DE-punten sparen.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑