Open monumentendag 10-11 september

In het weekend van 10 en 11 september staat de 36e editie van Open Monumentendag weer centraal. Het thema van dit jaar is “Duurzaamheid”.

Op vele plaatsen zijn eeuwenoude, monumentale gebouwen geopend ter bezichtiging.  Heel bijzonder onder uw aandacht brengen we de wandeling ‘Duurzaam Wijlre”.  Kijk voor meer informatie op https://www.openmonumentendag.nl/activiteit/duurzaam-wijlre/ In onze omgeving hebben we vele eeuwenoude, monumentale kerken en kapellen. Velen zijn (gedeeltelijk) geopend of is er zelfs de mogelijkheid om aan een rondleiding deel te nemen. Ze hebben in al deze jaren de tand des tijds doorstaan, gekoesterd en verzorgd door vele vrijwilligers!

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑