Over het kerkorgel Wijlre

Afgelopen zomer is het Müller-orgel in de kerk van Wijlre ook buiten de kerkdiensten flink in gebruik geweest. Op 22 juli gaf organist Stephan Debeur een prachtig concert, waarbij ook veel bezoekers uit Aken kwamen luisteren. Verder zijn er in juli en augustus een stuk of acht gastorganisten geweest die ieder een tijd op het orgel gespeeld hebben. Het zijn dikwijls protestantse organisten uit Holland, die in Zuid-Limburg op vakantie zijn en dan graag een uur in Wijlre komen spelen. Het orgel is in mei gestemd. Toen bleek ook dat de kleine blaasbalg niet goed functioneert. Dat probleem kan pas over een paar jaar opgelost worden. Tot die tijd moeten we voorzichtig aan doen. 

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑