Lichtjesviering in Wijlre 28 oktober

Langzaam maar zeker worden de dagen korter en de nachten langer, de temperatuur daalt en zoeken we de warmte en geborgenheid binnenshuis. Maar het is ook de tijd van het jaar dat we bijzonder de kilte voelen van het gemis van onze dierbaren.

Net als afgelopen jaren zal ook dit jaar in de kerk van Wijlre de ‘lichtjesviering’ plaatsvinden op vrijdag 28 oktober om 19.00 uur. In deze viering worden bijzonder de kinderen uitgenodigd om samen met ouders en grootouders stil te staan bij het leven van dierbaren. Ze mogen de namen opschrijven en er een kaarsje voor ontsteken. Deze kaarsjes worden aansluitend naar de begraafplaats gebracht. Zo mag dit kaarsje een klein beetje licht en warmte brengen in het leven van veel bedroefden.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑