Inzamelen DE koffiepunten

Deze actie begint een traditie te worden in de parochies van Wijlre en Gulpen: inzamelen van koffiepunten! In samenwerking met de Lionsclub Maastricht Trajectum, worden deze afgeleverd bij Douwe Egberts. Hiervoor stelt DE 250-grams pakken koffie ter beschikking van de Voedselbank.

Afgelopen jaar werd er voor meer dan 1000 pakken koffie ingezameld! Dit jaar hoopt men dit resultaat minimaal te evenaren, zeker in deze periode dat zoveel mensen het moeilijk hebben.

Wil u ook bijdragen? Zoek dan nog eens extra in uw keukenla. Breng de gevonden DE koffie-punten mee naar de kerk van Wijlre of Gulpen. Daar staat een speciale verzameldoos opgesteld, vanaf 21 november tot 30 december 2022!

Dank u wel!

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑