Voedselbank actie in cluster Gulpen

Zoals afgelopen jaren zal ook dit jaar voorafgaand aan Kerstmis actie gevoerd worden voor de minder bedeelden. Eenieder kan een bijdrage hieraan leveren door houdbare levensmiddelen te schenken.

Achter in de kerk van Gulpen zal een tafel staan, waarop u uw gave kunt deponeren. Meerdere malen per dag zullen de levensmiddelen overgebracht worden naar het parochiezaaltje. Uiteraard is het ook mogelijk om de spullen te brengen naar het parochiekantoor, tijdens de openingsuren.

In Wijlre zal tussen 30 november en 10 december het parochiezaaltje open zijn. Tijdens de doordeweekse dagen tussen 17.30 – 20.00 uur kunt u uw gaven komen brengen.

We zijn blij dat ook de parochies van Epen, Mechelen en Slenaken dit jaar aansluiten bij deze actie. Via de parochiewebsite worden de inzamelplaatsen en uren bekend gemaakt. Na de inzamelingsperiode zal alles overgebracht worden naar Voedselbank Zuid Limburg. We hopen dat veel hulpbehoevende mensen hiermee geholpen worden. Laat uw hart spreken!

Namens alle mensen die geholpen worden: hartelijk dank

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑