Dank jullie wel!

De parochies van Wijlre en Gulpen hebben onlangs afscheid moeten nemen van enkele belangrijke ‘steunpilaren’. Niet dat ze helemaal weg zijn, want ze blijven zich nog bijzonder inzetten als vrijwilligers op verschillende gebieden. Maar dan wel zonder een officiële benoeming van de bisschop.

Bij het bereiken van de 80e jarige leeftijd diende diaken Fons Bessems zijn ontslag in als diaken in deze parochies.
Om gezondheidsredenen, of het verstrijken van de termijnen konden ook Mirian Gillissen en Kasper Donners niet verder als leden van de kerkbesturen van Gulpen en Wijlre.
Maar… zoals vermeld, blijven ze op verschillende gebieden actief in de parochies. Toch meende het kerkbestuur dat het moment aangebroken was om op een feestelijke manier, dank en waardering uit te spreken. Als teken van dank en waardering ontvingen ze een mooie Mariabeeldje. Als een toegewijde moeder van het gezin in Nazareth, maar zeker ook als moeder van het Jezuskind. Zo werd er verwezen naar de toewijding van hun aan de parochiegemeenschap.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑