Misdienaars krijgen “Jongerenlintje 2022”

Afgelopen woensdag. 23 november jl., heeft het college van B&W van Gulpen de rode loper (letterlijk en figuurlijk) uitgerold voor de misdienaars van onze parochies. Zij waren de uitverkorenen om dit jaar het “Jongerenlintje” van de gemeente in ontvangst te nemen.

Na een warm welkom sprak de burgemeester lovende woorden tot hen. “Het is uniek dat er in deze tijd jongeren zijn die deze traditie in stand houden!” Deze woorden werden concreet gemaakt met het opspelden van een medaille en het uitreiken van een oorkonde. Na afloop werden ze getrakteerd op een heerlijk hapje en drankje.

Aan alle misdienaars: van harte proficiat en dank voor jullie inzet!

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑