“Doe goed, zoek recht”

Is het thema van de Week van gebed voor eenheid onder de christenen, die plaats zal vinden van 15 – 22 januari 2023. Dit initiatief, dat reeds meer dan 150 jaar geleden ontstond als gebedsbeweging om de eenheid van de christenen te bevorderen, nodigt ook ons uit om ons te verenigen in gebed.

Bijzondere aandacht is er voor de verdeeldheid die veroorzaakt wordt door het onrecht van ongelijkheid en racisme. Tijdens de Week van gebed voor eenheid, bidden wereldwijd miljoenen christenen mee. Door samen te bidden ervaren we dat we verbonden zijn, met God en elkaar. Tegelijk tonen we verantwoordelijkheid voor anderen door de problemen van de samenleving in de voorbeden een plek te geven.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑