Wereldjongerendagen 2023 in Lissabon

De Wereldjongerendagen zijn een driejaarlijkse meerdaagse internationale jongerenbijeenkomst. De paus nodigt jongeren van de hele wereld uit om samen hun geloof te delen en te vieren! Dit jaar zullen deze plaatsvinden in de Portugese hoofdstad Lissabon van 1 – 6 augustus.

De Wereldjongerendagen willen aan jongeren een universele kerkervaring aanbieden; ze staan open voor iedereen. Samen vieren jongeren het geloof met miljoenen anderen van over de hele wereld. Wat een feest!

Jongeren staan centraal. Door hu aanwezigheid helpen ze ook de Kerk mee te transformeren in de wereld van vandaag. Daarnaast is het een plek waar vrede, broederlijkheid en naastenliefde over landsgrenzen heen tastbaar worden.

Meer informatie? Aanmelden? Zie: https://www.huisvoordepelgrim.nl/reisaanbod/wjd

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑