Pasen… God laat ons niet in de steek

Zelfs in de donkerste momenten van het leven, wil God ons heel innig nabij zijn. Met Hem mogen we zoveel vreugde maar ook veel pijn delen. Dat was ook zo bij Jezus: omdat de levende God aanwezig bleef op Golgotha kreeg de dood niet het laatste woord. Sterker nog, zij die gevlucht waren uit angst te worden opgepakt, die Jezus in de steek lieten, zij zagen Hem drie dagen later.

Als we het enkel bij de theorie houden zullen we deze hoop en vreugde nimmer kunnen ervaren. Nog moeilijker is het voor eenieder die geconfronteerd wordt met lijden. Pasen mag hopelijk ook voor hen een inspiratie zijn, een bemoediging. Want God laat ons ook dan niet in de steek.

Hij wil met ons op weg gaan naar een mooiere wereld. Ook al is het nog zo diep, voelt het als één grote leegte. In de stilte, daar gebeurt het: nieuw leven wordt ons beloofd!

Ik wens u en al uw dierbaren een Zalig Paasfeest.

P. Bronneberg, pastoor-deken

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑