Paus Franciscusgroep helpt

Bent u op zoek naar hulp of ondersteuning of lukt het niet om de juiste persoon of organisatie te bereiken dan kunt u altijd terecht bij de Paus Franciscusgroep. Wij zijn telefonisch bereikbaar op 06-44377571.

Als we niet direct opnemen en u spreekt de voicemail in, bellen we altijd terug. Wij helpen onder andere bij kleine klusjes in en rondom het huis, invullen van formulieren voor gemeente en belastingdienst, aanvragen van gemeentelijke regelingen en kostenreductie, (bv jeugdsport- en cultuurfonds). Ook ondersteuning bij het oplossen van schuldenproblematiek, een bezoek voor een praatje of samen wandelen. Als uw vraag niet voorkomt in bovenstaande opsomming, neem ook dan gerust contact met ons op. Wij zullen altijd proberen of we hulp kunnen aanbieden.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑