Misintenties Wijlre

Donderdag 1 oktober 9.00 uur
om zegen over onze parochie vrijwilligers
Zaterdag 3 oktober Vanaf 9.00 uur Ziekencommunie
Zaterdag 3 oktober 17.30 uur
Dankviering communicanten / lampionnentocht
zeswekendienst Lor Hupperichs; Gerda Martens-Muijrers
Zondag 4 oktober 9.30 uur
jrd ouders Brand-Claessens (st); jrd ouders Sjir en Trees Nix-Essers (st); jrd Piet en Treeske Hamackers-Houben (st); ouders Blezer-Lemmens en zoon Peter Blezer
Dinsdag 6 oktober 9.00 uur
om eenheid in de kerk
19.00 uur: Plechtig Lof met rozenkransgebed
Donderdag 8 oktober 9.00 uur
voor vrede in de wereld
Zaterdag 10 oktober 17.30 uur
jrd Ria Vaessen-Frissen (st); jrd ouders Ger en Lies Wachelder-Schijns en dochter Thea (st); Theo Coonjers; Martin Sleijpen (col); Albert en Mia Hofman-van Reij (st); Mia Keulders-Thewissen (st); ouders Knops-Crutzen; Pierre Bastin (col); ouders Hagelstein-Pieters en dochter Maria
Zondag 11 oktober  9.30 uur
zeswekendienst Agnes Vaassen-Aelmans; jrd ouders Dautzenberg-Pieters (st); Mayke Nix-Kicken (st)
Dinsdag 13 oktober 9.00 uur voor onze paus en bisschoppen
19.00 uur:  Plechtig Lof met rozenkransgebed
Donderdag 15 oktober 9.00 uur
Math Ramakers (col); Mieke van den Boorn-Leurs (col)
Zaterdag 17 oktober 17.30 uur
jrd ouders Kirkels-Crutzen (st); jrd ouders Sjeng en Lies Geelen-Urlings (st); jrd Mien Ortmans-Heugen en zoon Fonny (st); jrd Fien en Sjeng Nix-Janssen en zoon Sjef; Henk Gelders (col); Sjir Souren en Annie Souren-Dresen; Friedel Heckmanns (col); Adriaan Geurts (nms bejaardensoos); Sjir Wijnants
collecte bestemd voor het onderhoud van de parochiekerk
Zondag 18 oktober 9.30 uur
jrd Mietzi Meessen-Schoenmaker (st); jrd Jozefien, Lies en Vic Smeets (st); jrd ouders Habets-Hamers, dochter Netteke en oom Piet; jrd Fieny Habets-Goossens; Wiel Habets; jrd ouders Bessems-Zink; Jan Wierts en dochter Conny; Nelly van Druten-Bogers (col)
collecte bestemd voor het onderhoud van de parochiekerk
Dinsdag 20 oktober 9.00 uur
Hein en Henri Hazen
19.00 uur: Plechtig Lof met rozenkransgebed
Donderdag 22 oktober 9.00 uur
voor de vervolgde christenen
Zaterdag 24 oktober 17.30 uur
jrd ouders Lemmens-Hensgens (st); jrd ouders Gelders-Elissen, zonen Henk en Jozef; jrd ouders Eymael-Bertrand
Zondag 25 oktober 9.30 uur
jrd Jan L’Ortye en ouders L’Ortye-Bormans; jrd ouders Weerts-Huynen en Maria Weerts (st); Jo Dautzenberg en ouders
Dinsdag 27 oktober 9.00 uur
voor roepingen tot het godgewijde leven
19.00 uur: Plechtig Lof met rozenkransgebed
Donderdag 29 oktober 9.00 uur voor het welzijn van onze parochies
Vrijdag 30 oktober 19.00 uur Lichtjesviering
Aanmelden verplicht ivm corma-maatregelen (043-4502261)
Zaterdag 31 oktober 17.30 uur
Math Rekko en Bertha Rekko-Nordhausen; Pierre Bastin (col)

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑