Wereldmissiedag voor Kinderen op zondag 4 oktober 2026 – Wijlre

Op 4 oktober wordt Wereldmissiedag voor Kinderen gevierd in de St. Gertrudiskerk te Wijlre. Deze bijzondere dag staat in het teken van bewustwording: kinderen worden aangemoedigd stil te staan bij hun vermogen om anderen te helpen. Zo leren zij dat zelfs kleine bijdragen, zoals een deel van hun zakgeld, een verschil kunnen maken voor kinderen in minder bevoorrechte omstandigheden. Dit jaar voor Madagaskar.

De viering krijgt een feestelijk en muzikaal karakter met medewerking van het gemengd kerkelijk zangkoor St. Caecilia olv Luciano Melonie en het kinderkoor CantiCollis, onder leiding van Ghislaine Mommer, De algehele muzikale begeleiding is in handen van Benoît Eggen.
Het belooft een bijzondere en inspirerende viering te worden, waarin het thema van Wereldmissiedag en het belang van verbondenheid centraal staat.

Jong en oud zijn van harte uitgenodigd om samen dit mooie en speciale moment te beleven in de St. Gertrudiskerk te Wijlre op 4 oktober aanstaande, aanvang: 9.30 uur. Direct na afloop van de viering zal het kinderkoor een kort concertje geven in de kerk. Blijf vooral luisteren!

Aansluitend aan de viering gaan we met het kinderkoor, kindernevendienst èn kinderen die zich aangemeld hebben naar het parochiekantoor tegenover de kerk. Na het nuttigen van een frisdrank met versnapering gaan we aan de slag met de workshops.

Voor de kinderen, aansluitend:
Benoît en Ghislaine verzorgen apart een muziek-workshop, we versieren een schoenendoos voor de actie ‘Vul een schoenendoos, geef een schat’. Je ontvangt de folder van de schoenendoosactie op school.
Aanmelden voor deelname aan de workshop kan tot 22 september
Aanmelden voor de knutselactiviteit, dit is tevens voor de versnapering, voor 25 september 2026 bij: info@canticollis.nl

Wij sluiten de dag rond 13.00 – 13.30 uur af in de kerk.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑