Naar Lourdes?

In mei en september gaan weer vele duizenden pelgrims op weg naar het Zuid Franse plaatsje Lourdes. Sinds 1858 een bijzonder dierbare plaats voor velen. Om aan de grot van Massabiële hun ‘figuurlijk’ rugzakje te komen legen. De plaats waar de hemel de aarde raakt, want velen (jong of oud, ziek of gezond, rijk of arm) vinden daar kracht en troost, om verder te kunnen gaan.

Onder de duizenden pelgrims zijn er ook parochianen van ons cluster, die samen met pastoor of kapelaan deze weg gaan per bus of vliegtuig. Langs deze weg willen we allen een goede reis toewensen, maar vooral indrukwekkende dagen.

Ook eens naar Lourdes willen gaan? Hebt u vragen? Neem dan gerust contact op met kapelaan of pastoor!

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑